Rolety rzymskie gdańsk - mamoniewracam.pl

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex ma szeroką ofertę w zakresie osłony i dekoracji okien. Sklepy firmy zostały zlokalizowane w Centrum Handlowym Matarnia (Gdańsk), Galerii Wnętrz City Meble (Gdańsk) oraz w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Niepodległości.


Oferowane są produkty wysokiej jakości oraz fachowa obsługa (w ramach której wchodzi doradztwo oraz montaż). Firma na rynku trójmiejskim wyróżnia się na rynku dużym wieloletnim doświadczeniem w branży dekoracyjnej.


W szerokiej ofercie znajdują się między innymi plisy okienne, rolety dzień & noc, vertikale, rolety fachowe, moskitiery, rolety rzymskie, refleksole, żaluzje aluminiowe, firany i zasłony, rolety zewnętrzne, żaluzje drewniane, rolety materiałowe oraz żaluzje fasadowe.


Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są rolety rzymskie gdańsk. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie praktyczną z bardzo dobrym poczuciem stylu i elegancji. Jest to świetna alternatywa dla każdego, kto poszukuje modnego i zarazem wyjątkowo eleganckiego rozwiązania. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dużych okien w domach jednorodzinnych.

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex
ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk
Tel: 508161016
www: https://rolety-rolltex.pl/